Reklama
Reklama

Ruszyły Targi Gardenia. Na zwiedzających czeka około 400 wystawców

fot. Włodzimierz Hoppel

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia otwarto dziś na terenie MTP.

Targi Gardenia są skierowane do osób zainteresowanych tematyką kształtowania ogrodów i terenów zielonych. Targi Gardenia skupiają nie tylko czołowych producentów, ale większość operujących na polskim rynku dostawców. Gardenię można opisać jako panoramę branży również z uwagi na zróżnicowane grono zwiedzających, szczególnie tych biznesowych - informują organizatorzy.

Premierowy tydzień ! Nowe Renault Captur już od 599 zł/mies z przedłużoną gwarancją i przeglądami! Auto Compol zaprasza tel: 61 858 11 60
REKLAMA

Dwa pierwsze dni przeznaczone są dla przedstawicieli handlu, ostatni zaś dla szerokiej publiczności. Na targach pojawiło się około 400 wystawców.

Osoby marzące o własnym, baśniowym zakątku, cudownym azylu, w którym królują wielobarwne kwiaty i piękne dekoracje, również znajdą na Gardenii coś dla siebie! Prócz zwiedzania bardzo różnorodnej i bogatej ekspozycji, mogą też spotkać się z gwiazdami wielkiego formatu, specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w ogrodnictwie, jak Marek Jezierski czy Witold Czuksanow. Warsztaty "Ogród marzeń tworzony z pasją" to stały punkt programu Gardenii, który od lat ma już swoich fanów. Wiele nowych pomysłów można zaczerpnąć także podczas "Rodzinnych warsztatów ogrodniczych" - dodają organizatorzy wydarzenia.

Wydarzenie potrwa do soboty, 15 lutego.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
2℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
7.13 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro